دانلود نرم افزار + کرک

دانلود نرم افزار+کرک + آموزش برای همه

 

آموزش مخفی كردن فایل یا پوشه بدون نرم افزار به صورت حرفه ای

 

نوع مطلب :ترفند ،

نوشته شده توسط:شیخعلیشاهی

حتماَ تا حالا برای شما پیش آمده است كه خواسته باشید یك فایل یا پوشه رابه طور كامل وماحرانه مخفی كنید البته بدون نرم افزار یا شاید برای شما پیش آمده باشد كه خواسته باشید تعدادی از فایل ها را به صورت گروهی وفوری مخفی كنید حالا یا به صورت تغییر نام یا به صورت مخفی سازی شما با این آموزش قادر خواهید بود تعداد بی نهایت فایل JPG یا هر پسوند دیگری را مخفی یا تقریباَ قفل نمایید به نحوی كه دیگر هر شخص دیگری غیر از شما از آنها سر در نیاورد. شما با این آموزش یاد میگیرید كه چگونه یك پوشه را به همراه فایل ها یا پوشه هایش مخفی یا از دست دیگران مخفی كنید وبر روی CD رایت كنید ((استفاده در قفل گذاری CD )) شما در این آموزش یاد میگیرید....(( آموزش كامل در ادامه مطلب))

مخفی كردن فایل و پوشه بدون نرم افزار

حتماَ تا حالا برای شما پیش آمده است كه خواسته باشید یك فایل یا پوشه رابه طور كامل وماحرانه مخفی كنید البته بدون نرم افزار یا شاید برای شما پیش آمده باشد كه خواسته باشید تعدادی از فایل ها را به صورت گروهی وفوری مخفی كنید حالا یا به صورت تغییر نام یا به صورت مخفی سازی شما با این آموزش قادر خواهید بود تعداد بی نهایت فایل JPG یا هر پسوند دیگری را مخفی یا تقریباَ قفل نمایید به نحوی كه دیگر هر شخص دیگری غیر از شما از آنها سر در نیاورد.

مخفی كردن پوشه وفایل بدون نرم افزار

آموزش مخفی كردن یك پوشه واستتار آن از دید دیگران:

امكانات لازم برای تمرین و آموزش عبارتند از ویندوز XP از هر نوع كه باشد تعدادی فایل وچند پوشه.

1- ابتدا برای تمرین یك پوشه با نام انگلیسی (هر نامی كه دوست دارید ) بسازید و برای واقعی تر شدن تمرین درون آن تعدادی فایل كم حجم و پوشه بریزید ((عكس یا ...)).

2- حالا بر روی پوشه خود راست كلیك كنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید. در كادر باز شده در بالای كادر تب یا دكمه Customize را انتخاب كنید ودر آن قسمت بر روی دكمه Change Icon كلیك كنید در كادر باز شده در صورتی كه آیكانها نمایان بود به دنبال یك آیكان بگردید كه كاملاَ سفید و نامرئی باشد. آن را انتخاب وبر روی دكمه OK و دوباره OK كلیك كنید اگر از شما سئوالی شد بر روی Yes كلیك كنید حالا شما یك پوشه بدون رنگ یا مشخصه دارید. خوب حالا نام پوشه می ماند كه نمایان است برای مخفی كردن نام پوشه بر روی آن راست كلیك كنید و Rename را انتخاب كنید خوب حالا كلید Alt را از روی صفحه كلید نگه داشته و عدد 255 را وارد كنید وكلید Enter را بزنید. به شما تبریك میگم یك پوشه استتار شده ساختید. برای دیدن آن كلید Ctrl+A را بزنید. در ضمن می توانید از دیگر امكانات این قسمت استفاده كنید مانند نماد یا آیكان سطل زباله یا فایل ناشناس و...

مخفی كردن یك پوشه به همراه فایل هایش به صورت حرفه ای:

امكانات لازم برای این تمرین و آموزش عبارتند از ویندوز XP از هر نوع كه باشد تعدادی فایل وچند پوشه.

1- یك پوشه بسازید وتعدادی فایل و پوشه درون آن بریزید

2- حالا در كنار پوشه ساخته شده تان یك فایل باید بسازید. در جایی خالی راست كلیك كنید و بر روی New و سپس New Text Document كلیك كنید.(( یا می توانید برنامه Notepad را باز كنید وادامه فرامین را انجام دهید)).

3- فایل متنی ایجاد شده (( یا برنامه Notepad )) را اجرا كنید ودر آن عبارت زیررا وارد كنید.

attrib +h +s test

نكته: در اینجا فرمان وارد شده عبارت است از attrib كه تركیبی از چند فرمان MS Dos است و + به معنی تایید و h به معنی Hidden یعنی مخفی ((همانند عملكرد h را می توان در منوی راست كلیك بر روی فایل یا پوشه وگزینهProperties وفعال كردن تیك گزینه Hidden را اجرا كرد)) و + بعدی هم مانند قبلی است وفرمان مهم واصلی در اینجا S است كه فایل ها و پوشه ها را به صورت كلی مخفی و به عنوان فایل ها و پوشه های سیستمی ومهم شناسایی و مخفی می كند (( این قابلیت در سیستم فایل های مهم سیستمی را مخفی می كند تا در اثر بی توجهی یا ناگهانی حذف نشوند و قابل دید نباشند)).

4- در ادامه به جای نام test نام پوشه مورد نظر ویا مسیر آن را وارد كنید (( مثلاَ D:\test )) واز منوی File گزینه Save As را انتخاب كنید و در ادامه در قسمت File Name یك نام مثلاَ Hidden و بعد از آن یك پسوند از نوع bat یا CMD وارد كنید(( به این صورت Hidden.cmd )) حالا بر روی دكمه Save كلیك كنید فایل ساخته شده را در كنار پوشه مد نظر قرار دهید و اجرا كنید. اگر درست عمل كرده باشید یك صفحه سیاه ظاهر می شود و دوباره بسته می شود وپوشه شما مخفی می شود.

حالا پوشه مخفی شده را چگونه ببینیم :

برای دیدن پوشه دو راه است : راه اول: پوشه را به همان صورتی كه مخفی كردیم نمایان كنیم.(راه درست) راه دوم: از سیستم بخواهیم كه پوشه های مخفی سیستمی را به نمایش بگذارد.(راه نادرست)

راه اول: بر روی فایلی كه فرامین را در آن وارد كردیم راست كلیك و گزینه Edit را انتخاب كنید تا فایل با برنامه Notepad باز شود و در ادامه تمام + ها را كه دوتا بیشتر نیست پاك و به جای آنها - منها یا منفی به معنی لغو فرمان وارد و از منوی File بر روی Save كلیك كنید. و دوباره فایل Hidden.cmd را اجرا كنید تا پوشه شما نمایان شود.

در این مخفی سازی تمام فایل ها و پوشه هایی كه در پوشه شما قرار داشته باشند به صورت گروهی وبدن استثنا مخفی خواهند شد.

راه دوم: وارد یك پوشه یا My Computer شوید و از منوی Tools به قسمت Folder Option بروید در قسمت بالای كادر بر روی تب یا دكمه View كلیك كنید در كادر زیر آن به دنبال گزینه زیر بگردید

Hide protected operating system File ( Recommended)

و تیك آن را غیر فعال كنید كه دراین مرحله پیغام هشداری مبنی بر این كه عمل شما ممكن است فایل های سیستم یا سیستمی را به خطر بیندازد آیا مایل به نمایان كردن فایل های سیستمی هستید؟ در ادامه برای نمایش پوشه باید دكمه Yes و OK را بزنید حالا پوشه شما نمایان می شود

هشدار: در این مرحله چون تمام فایلهای سیستمی شما نمایان می شود ممكن است كل سیستم شما به خطر بیفتد فایلی نا خواسته حذف شود ویا ... كه باعث عواقب جبران ناپذیری می شود توسیه می شود از این روش استفاده ننمایید و از روش اول برای نمایان كردن استفاده نمایید (( نویسنده این مطلب هیچ مسئولیتی در قبال عدم آگاهی شما وعواقب كارتان در این قسمت راه دوم برعهده نمی گیرد )).

مخفی یا استتاركردن تعدادی فایل به صورت گروهی:

در این مرحله آموزش به شما آموزش می دهیم كه چگونه می توان با اجرای یك كد ساخت شده به دست خودتان با فرمان cmd ماهیت ویا نوع تعداد بینهایت فایل را تغییر داد

ابتدا برای تمرین تعدادی عكس با پسوند jpg وتعدادی bmp وتعدادی Gif اگر بود را در یك پوشه جداگانه كپی كنید و یك فایل با پسوند cmd بسازید. برای این كار مانند روش گفته شده در بالا عمل كنید یا طبق دستور زیر عمل كنید.

برنامه notepad را باز كنید حالا فرمان زیر را برای فایل ها وارد كنید.

Ren *.jpg *.dll

Ren *.bmp *.exe

Ren *.Gif *.txt

نكته: فرمان Ren در اینجا منظور تغییر نام است و * نماد عدم تغییر نام فایل است یا نماد همه گانی است و فاصله مابین فرمانها به عنوان تایید یا تایین نوع فرمان است در فرمان بالا مثلاَ Ren *.jpg *.dll تمام فایل ها با پسوند jpg به dll تغییر ماهیت یا نوع خواهند داد كه در حالت عادی قابل نمایش نیستند در حالی كه نام فایل ها به حالت عادی خود باقی خواهند ماند.

در ادامه فرا مین بالا را در Notepad وارد و بر كلیدهای Ctrl + S به منظور ذخیره بزنید در كادر باز شده یك نام وبعد از نام یك نقطه و پسوند cmd را وارد كنید مانند Allrename.cmd و بر دكمه Save كلیك كنید.

فایل ذخیره شده را به داخل پوشه مد نظر در كنار فایل های عكس آماده شده انتقال می دهیم و اجرا می كنیم كادری ظاهر می شود وبلافاصله بسته می شود و تمام فایل ها تغییر ماهیت می دهند.

برای باز گرداندن فایل ها به حالت اول خود فقط كافی است بر روی فایل حاوی فرامین cmd راست كلیك و Edit را بزنید تا با برنامه Notepad باز شود و فرامین را به این صورت تغییر دهید.

Ren *.dll *.jpg

Ren *.exe *.bmp

Ren *.txt *.Gif

و فایل را ذخیره كنید و در نحایت آن را اجرا كنید تا نوع فایل های شما به حالت اول خود باز گردد

توجه داشته باشید كه این فرامین در این مدل در صورتی درست عمل می كند كه فایل cmd حاوی فرامین در كنار پوشه یا فایل های مد نظر قرار داشته باشد.

توجه داشته باشید كه در تمام مراحل بالا خلاقیت و ابتكار عمل می تواند شما را به نتیجه ای دل چسبتر برساند.

مخفی كردن فایل و پوشه بدون نرم افزار

شما می توانید از تمام فرامین وآموزش های بالا برای هر چه بهتر مخفی كردن فایل هایتان استفاده كنید فقط به یاد داشته باشید كه ابتدا تمرین كنید بعد از آموزش كامل اقدام به استفاده جدی از این آموزش نمایید.

ازتمام مراحل بالا می توانید در ساخت یك CD رمزی شده استفاده كنید.

شما می توانید سئوالات مشكلات اشكالات این پست ویا نطقه نظرات خود را برای ادامه كارمان در قسمت نظرات یا پیام شما به ما اعلام نمایید تا با اتكا به رهنمود های شما به كارمان ادامه دهیم.

با تشكر

حسن شیخ علیشاهی

(( هیچ لذتی بالاتر از آموختن نیست ))

تعداد نمایش: دفعه

كپی برداری از تمام لینكها ومطالب آموزشها با درج لینك ونام با عنوان:

دانلود نرم افزار + كرك بلامانع است.رفیعی
پنجشنبه 6 اسفند 1388 10:22
قسمت مخفی کردن خیلی جالب بود دست گلتان درد نکنه باتشکر رفیعی از شازند
پاسخ شیخعلیشاهی : با تشکر از حسن نیّت شما دوست بزرگوار
هدف ما آموزش همه دوستان فارسی زبان و در نتیجه رضایت شما بزرگواران است.
مدیر سیستم
شاهین
چهارشنبه 2 دی 1388 18:01
بسیار آموزنده بود


چگونه یک نماز خوب بخوانیم (پناهیان) یکشنبه 8 آبان 1390
گرانترین پاساز ایران + برخی قیمت ها یکشنبه 12 تیر 1390
دانلود آهنگ تو همون حس غریبی که همیشه با منی پنجشنبه 12 خرداد 1390
ترفند= مونیتور شما چند ساعت کار کرده است LG سه شنبه 27 اردیبهشت 1390
رفع مشکل باز نشدن سایت با یا بی (page not Found) www یکشنبه 11 اردیبهشت 1390
ارسال ایمیل گروهی با نرم افزار smartserialmail + آموزش یکشنبه 21 فروردین 1390
کلیپ بره خر D: (گوسفند کله چدنی) چهارشنبه 10 فروردین 1390
کلیپ عبور با موتور از روی لوله (لری یا ترکی) چهارشنبه 10 فروردین 1390
بازی جدید و جالب کربه کشی در قالب فلش swf سه شنبه 24 اسفند 1389
php اسكریپت مدیریت لینك و ثبت لینك خودكار linkman 1.7 جمعه 8 بهمن 1389
پچ جدید كانتر Counter-strike Patch V2.68 پنجشنبه 7 بهمن 1389
راه اندازی یك سایت زیبا با اسكریپت مدیریت محتوای راش سی ام اس RashCMS سه شنبه 7 دی 1389
امنیت بیشتر با غیر فعال کردن اتوران (Autorun) در ویندوز وچند نکته امنیتی چهارشنبه 3 شهریور 1389
افزونه کلیک شمار لینک ها برای وردپرس (Wordpress Plugin) سه شنبه 3 فروردین 1389
راه اندازی یک وبسایت قدرتمند با اسکریپت قدرتمند جوملا (joomla) فارسی (آخرین ورژین) چهارشنبه 19 اسفند 1388
اسکریپت قدرتمند مدیریت محتوا و وبلاگ وردپرس فارسی (Wordpress)(( آخرین نسخه)) سه شنبه 18 اسفند 1388
منوی ثابت جاوا در کنار وبلاگ یا وبسایت شما در سه نوع (javascript) شنبه 15 اسفند 1388
بازدید از صفحات وب با مرورگر قدرتمندAvant Browser (آخرین ورژین فارسی Full Version) پنجشنبه 8 بهمن 1388
ساخت موتور جستجو برای CD - DVD - وبلاگ - سایت و... با Search Engine Composer پنجشنبه 1 بهمن 1388
نرم افزار قدرتمند WinRAR 3.9.0 Full Crakنسخه فارسی بهترین فشرده ساز (نسخه اصل) یکشنبه 29 آذر 1388
فشرده سازی بیشتر با نرم افزار WinRAR 4.8.0 Full NEW Classic نسخه فارسی (تقلبی) سه شنبه 10 آذر 1388
مدیریت و تغییر نام گروهی فایل ها و پوشه ها با نرم افزار Better File Rename v5.4+Crack سه شنبه 3 آذر 1388
ساخت دكمه ها و بنرهای فلش (SWF ) با نرم افزار Alligator Flash Designer 7 دوشنبه 25 آبان 1388
باز کردن چند آی دی با yahoo messenger 8 9 10 وافزایش سرعت یاهو مسنجر دوشنبه 11 آبان 1388
افزایش سرعت سیستم با نرم افزار RegistryBooster v2 & v4.5 (2009-2010) + Crack جمعه 1 آبان 1388
مدیریت و کنترل حرفه ای یک رایانه از راه دور با نرم افزار TeamViewer + Crack پنجشنبه 16 مهر 1388
ترجمه انگلیسی به فارسی یک سایت با یک کلیک بدون نرم افزار 100%رایگان سه شنبه 31 شهریور 1388
صداهای پیام کانتر استریک را فارسی کنید Counter-strike messeng Sound Farsi شنبه 28 شهریور 1388
Fast-Aim برای هدفگیری سریع با Magnum Sniper Rifle در Counter-Strike دوشنبه 23 شهریور 1388
ساخت اسپری از تصاویر برای بازی Counter-strike با Decal Converter شنبه 21 شهریور 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات