دانلود نرم افزار + كرك

صفحه اصلی    تعداد نمایش این صفحه تا این لحظه دفعه بوده است


آموزش قفل ورمزگذاری بر روی CD با نرم افزار CryptCD V5.0

ابتدا این آموزش را به صورت كامل بخوانید بعد اقدام كنید تا به مشكلی بر نخورید (بهتر است درحین آموزش برنامه را اجرا ومراحل را به صورت آزمایشی طی كنید)

برای مثال شما میخواهید یه CD شامل 500 مگابایت یا بیشتر mp3 یا نرم افزار رایت كنید:

 حالا با توجه به تصویر زیر اقدام میكنیم

CryptCD + Crack Help آموزش قفل گذاری CD

 این برنامه شامل چهار قسمت است. از قسمت source folders پوشه مورد نظر را انتخاب كنید (شماره 1) تا محتوای آن در پنجره سمت راست به نمایش در بیاید(شماره 2).

 حالا یا از پنجره سمت راست و یا از قسمت پوشه سمت چپ میتوانید فایل یا پوشه مورد نظر را بكشید و در قسمت پایین، یعنی new CD/DVD بیندازید(شماره 3 یا 4) با ماوس گرفته ودر آن قسمت رها كنید. بعد از این كار در قسمت پایین تمام پوشه ها و زیر پوشه ها به نمایش درمیاید. (بصورت پوشه هایی كه روش عكس كلید داره).

میتوانید رو پوشه هایی كه انتخاب كردید راست كلیك كنید و نوع encrypt و سطح اون رو هم تنظیم كنید. (توصیه میشه كه به تنظیمات اون بخش دست نزنید چون در حالت مطلوبی قرار داره).


حالا برین اون بالای برنامه از منوی Settings و گزینه general Setting را انتخاب کنید و از قسمت max mb on CD مقدار اطلاعات رو مشخص كنید. مثلا اگه 700 مگابایت اطلاعات را میخواهید بریزید رو یه CD هفتصد مگابایتی باید آن عدد را به 700 تغییر بدهید. ((البته در نسخه موجود در وبلاگ لازم به این كار نیست وخود نرم افزار به صورت خودكار شناسایی میكنه و در منو این گزینه در حالت عادی وجود نداره )).

در ادامه كار از منوی بالای برنامه یا دكمه پایین برنامه، گزینه Create CD رو انتخاب كنید.(شماره 5)

 بعد از این كار برنامه از شما یک پسورد میخواهد. یعنی برنامه تمام اطلاعات CD رو با این پسورد رمزی میكند. و رمز نباید كمتر از 8 كاراكتر یا 8 حرف باشد.

 حالا پسورد مورد نظر برای محافظت از این CD را وارد كنید( و دوباره تكرار كنید ) و برای ثبت دكمه Apply را بزنید.

 بعد از آن یک پیغام ظاهر میشود كه محتوای آن تنظیمات وعملیات های اعمال شده به برنامه و یك سری اطللاعات است.

برای تایید وادامه كار بر روی دكمه <<Create CD image كلیك نمایید در ادامه به احتمال زیاد برنامه پیغامی به نمایش میگذارد كه مبنی براین است كه ( آیا مایل به حذف فایل های قدیمی در پوشه یا مسیر پیشفرض برنامه هستید؟ ) منظور فایل هایی است كه در مسیر زیر این پیغام نمایش می دهد كه فایل های حاصل از عملیات قبلی یا ساخت CD قبلی در این برنامه است. كه در اینجا بهتر است بر روی دكمه Yes كلیك كنید.(مانند شكل)

به محض كلیك بر روی دكمه Yes عملیات رمزی كردن شروع میشه . تا پایان كار صبر كنید.

پس از اتمام كار یك پنجره مانند زیر به نمایش در خواهد آمد كه دارای تعدادی گزینه است كه براساس تصویر عبارتند از:

1- مسیر ذخیره فایل ایمیج یا CD مجازی را به نمایش میگذارد.

2- CD  رمزی شده را به صورت آزمایشی به نمایش در می آورد. (با این دكمه می توانید CD ساخته شده را تست كنید)

3- مسیر درست ذخیره فایل ساخته شده را به نمایش میگذارد كه فایل حاصله یك اتوران است به نام Setup.exe وچند فایل همرا .

4- با  كلیك بر روی دكمه Burn CD/DVD به صفحه مخصوص به رایت CD میرویم.

5- با این دكمه می توانید فایل ساخته شده را بر روی یك حافظه دیگر كپی كنید مثل Flash , USB , Memory , Floppy

6- با این دكمه عملیات تا همینجا به اتمام خواهد رسید.

در ادامه برای رایت و ساخت CD بر روی دكمه Burn CD/DVD  (شماره 4)  كلیك كنید.

كادری مانند زیر ظاهر میشود كه عبارتند از:

در صفحه باز شده . از قسمت volume name نامی را به این CD اختصاص دهید (شماره 1 ).

 سپس از قسمت Burn whit drive درایو رایتر خود را مشخص كنید (شماره 2 ).

در قسمت write speed بسته به نوع CD و رایتر عدد مناسبی را برای تایین سرعت رایت وارد كنید توسیه ما عددی مابین 16 تا 32 است.(شماره 3)

حالا بر روی گزینه Burn كلیك كنید و منتظر رایت بمانید. روند رایت این CD بسته به سرعت رایتر و سیستم شما وحجم فایل ساخته شده بستگی دارد.(شماره 4)
 

بعد از تمام شدن عملیات رایت CD رمزی شده خود را در CD Drive خود قرار دهید. اول از همه بصورت اتوران یه پنجره باز میشه كه رمز را میخواهد. رمزی را كه در مرحله رایت تعیین كرده بودید وارد كنید. چنانچه رمز ورودی شما درست باشه پنجره Viewer ظاهر میشه و اطلاعات CD رو نشون میده. حالا روی هر فایل كه دوست داشتید راست كلیك كنید و گزینه export رو انتخاب كنید و محلی رو برای ذخیره كردن اون فایل مشخص كنید یا فایل را به نمایش یا اجرا در آورید. البته این در حالت عادی وپیشفرض ساخت CD رمزی است.


نكته اول: برای اعمال تغییرات در ظاهر اتوران    پس زمینه    متن كادر رمز عبور   نحوه نمایش    تایین نام فایل نهایی Startup.exe   تایین نام دوفایل دیگرهمراه فایل اصلیData وdat    و در كل ظاهر ونمای اجرایی CD ساخته شده می توانید از منوی Settings و گزینه CD Start-up Settings نسبت به تغییرات نمایی وظاهری اقدام كنید.

نكته دوم: برای تایین مدیریت  CD ساخته شده نظیر كپی برداری     ایجاد وتعریف كاربرخاص CD   تایین تاریخ انقضا (ساخت نسخه Trial یا آزمایشی) و كلی مدیریتهای دیگر می توانید با راست كلیك روی پوشه یا فایل خاصی در قسمت New CD/DVD  نسبت به اعمال تنظیمات اقدام نمایید.

نكته مهم: این برنامه، یه برنامه پولیه. و در مدیریتهای بالا دارای محدودیت است. برای از بین بردن محدودیت این برنامه باید برنامه را ثبت كنید برای این كار بعد از دانلود نرم افزار از آدرس زیر . درحین شروع  كار نرم افزار از شما یك رمز یا شماره سریال می خواهد كه سریال موجود همراه فایل دریافتی را به آن بدهید تا برنامه مال شما شود وبه ثبت برسد. یا در بالای  برنامه از منوی About و دكمه register كلیك كنید و شماره را وارد كنید تا برنامه به ثبت برسد در صورتی كه دكمه Rgister غیر فعال بود نشانه ثبت وكامل بودن برنامه است بروید وباحاش حال كنید.

دانلود نرم افزار CryptCD V5.0 + Crack,SN


این برنامه تمام اطلاعات را بصورت چندین فایل dat و Data ویا فایل تعریف شده شما روی cd كپی میكنه و بدون رمز نمیشه از اطلاعات استفاده كرد. هنگامی كه از فایلهای آن  CD استفاده میكنید، فایل اجرا شده از حالت رمزی خارج میشه و در پوشه temp كپی میشه(( مسیر این پوشه این گونه است D:\Documents and Settings\my\Local Settings\Temp البته به محل نصب ویندوز شما و نام كاربری شما بستگی دارد مثلان محل وینوز من D ونام كاربری من my است)) و بعد از اینكه كار شما تمام شد دوباره تمام فایل ها از پوشه temp پاك میشوند ولی حواستون به اون پوشه بمونه چون اگه یه بار مثلا برق بره اون فایل ها پاك نمیشه. (همیشه حواستون به اون پوشه باشه).
حالا میتونید با خیال راحت این CD رمزی شده رو به دست دوست خود بسپارید. مطمئن باشد كه هیچ كسی نمیتواند از اطلاعات این CD استفاده كند، مگر اینكه رمز را داشته باشد.

 كپی برداری از تمام لینكها ومطالب با درج لینك ونام با عنوان:   دانلود نرم افزار + كرك   بلامانع است.

دانلود نرم افزار های بیشتر


Copyright © 2008 farsitools.mihanblog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات